13 października 2010 (środa)
(Archiwum)

British Party!

Zaczynamy rok imprez akademickich na grubo! Już 13 października pierwsza impreza tematyczna! Pierwszy brytyjski event w Polsce - całkowita jazda po lewej stronie! Przez całą noc lejemy piwo po angielsku, czyli ponad kreskę aż po brzegi szklanki!

W ten jeden niepowtarzalny wieczór Klub Straszny Dwór, SJO Akademia Językowa i Strefa Szkoleń wspólnie przenoszą studencką Zieloną Górę prosto do United Kingdom i promują język angielski wśród studentów! Jedyna taka klubowo-edukacyjna impreza w Polsce!

Klub zmieni się w salę wykładową języka angielskiego. Zaserwujemy muzykę prosto z UK - niezapomniane klimaty i nowe brzmienia razem z teledyskami artystów. Poruszamy się tylko po lewej stronie klubu, a większość sprzętów i elementów w klubie otrzyma swoja angielska nazwę! Czy wiesz jak jest pisuar po angielsku? Nie? To się dowiesz!

See you in the club! Let's rock the city!

Uwaga! Przebranie brytyjskie! Przyjdź jako Freddy Merkury albo Królowa Elżbieta!

Muzyka: brytyjska
Lokal otwarty od: 17:00, start: 21.00
Wjazd: studenci free!

Miejsce: Klub Straszny Dwór, ul. Kazimierza Wielkiego 21


ostatnia aktualizacja: 2010-10-12
« powrót
Komentarze
Zielona Góra, lubuskie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
21 marca 2026 (sobota), godz. 17:30
Koncert przy świecach: ABBA i Queen
21 marca 2026 (sobota), godz. 19:00
Before NOVUM_pałac 2026
28 marca 2026 (sobota), godz. 19:00
Janusz Radek – Z Kosmicznej Mgły | Zielona Góra
28 marca 2026 (sobota), godz. 22:00
OPENNING WEEKEND
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
NOVUM_pałac
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 15:00
Rap Stacja Festiwal 2026
Polityka Prywatności