2021-12-03 19:00

John Dhali | Gorzów Wielkopolski

John Dhali | Gorzów Wielkopolski
kategoria: koncerty

Miejsce: Łazienki 6 Klub
Gorzów Wielkopolski, ul. Łazienki 6

Kup bilet

Cena biletu Standard: 25 PLN

John Dhali


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

WAŻNA INFORMACJA dla osób, które kupiły bilety na koncert John Dhali - Gorzów Wielkopolski:

Szanowni Państwo, trasa Johna Dhali po Polsce została odwołana. Powód? Pandemia. Jednak my się nie poddajemy! W piątek, 3 grudnia, w klubie Łazienki 6 w Gorzowie Wielkopolskim zagra inny, świetny artysta - pochodzący z Chorwacji Seed Holden! Bilety zakupione na koncert Johna Dhali obowiązują na ten koncert Seeda Holdena! Data, godzina rozpoczęcia i cena biletu zostają niezmienione.
Gdyby ktoś z Państwa jednak chciał zwrócić zakupiony bilet, może to zrobić do wtorku, 30 listopada.

***

Za zmianę zespołu przepraszamy!Często ostatnio słyszymy, że żyjemy w trudnych i niepewnych czasach. Jeśli nawet to prawda (my nie do końca się z tą teorią zgadzamy), to ten artysta ma odtrutkę na wasz minorowy nastrój. Znakiem rozpoznawalnym tego Brytyjczyka jest bowiem… radość! Tę euforię słychać i w muzyce i w tekstach Johna Dhaliego. Jego brzmienie to połączenie folku, soulu i popu. Tę muzykę dostrzeżono już w Wielkiej Brytanii, gdzie utwory Johna prezentowano chociażby w kilku odnogach legendarnego radia BBC z główną anteną BBC 1 na czele. Od dziennikarzy tej stacji wokalista dostał też nagrodę dla Najlepszego Solowego Artysty Roku! Na przełomie listopada i grudnia John Dhali przyleci na pierwszą trasę koncertową po Polsce! Już nie możemy się doczekać! Głowy do góry!

Strona artysty: www.johndhali.com

www.facebook.com/JohnDhaliOfficial

Kontakt w Polsce – Agencja Koncertowa Borówka Music

www.facebook.com/borowkamusic

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2021-11-23 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności