Oferta WSB dostosowana do potrzeb rynku pracy

Dział: Zielona Góra

W grudniu w Wyższej Szkole Bankowej w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkania mające na celu zebranie informacji i przedyskutowanie możliwości uruchomienia nowych specjalności na kierunkach prowadzonych przez uczelnię, które odpowiadałyby potrzebom lokalnych przedsiębiorców.

Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele m.in. TPV, BriVictory, Vetoquinol Biowet, MZK, ZUO, PUP, Faurecia, SE Bordnetze, Urzędu Miasta Gorzowa oraz organizacji pracodawców.

Uczestnicy dyskutowali nad zestawem wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych, których oczekiwaliby od absolwentów uczelni.

Zaproponowano konkretne specjalności, a nawet przedmioty, które uczelnia powinna wziąć pod uwagę konstruując nowe programy studiów. Powołane zostały zespoły robocze, które będą w szczegółach dopracowywać omawiane kwestie i doradzać uczelni jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb rynku pracy.

Uczelnia pragnie jak najlepiej przygotować swoich studentów do konkurencji na lokalnym rynku, a równocześnie czynić wszystko, by jej absolwenci mieli duże szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy zgodnej z wykształceniem.


data ostatniej modyfikacji: 2011-12-28 13:51:12
Komentarze
Ostatnie:
27.02.2013 9:03
Dodał(a): ~madzik
w Gorzowie nie ma Wyższej Szkoły Bankowej!!!!
WSB to skrót Wyższej Szkoły Biznesu!
 
Polityka Prywatności