Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Zielona Góra

NEWSY Zielona Góra
i lubuskie

Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na na koncert Jubileuszowy z okazji 40-lecia Akademickiego Środowiska Muzycznego w Zielonej Górze, który odbędzie się 17 listopada 2011 roku o godzinie 19.00 w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej 50.
Doktoranci z województwa lubuskiego mogą liczyć na wsparcie swoich badań. Nabór wniosków o przyznanie stypendium doktoranckiego projektu systemowego z Poddziałania 8.2.2 pt. „Stypendia naukowe dla doktorantów kształcących się na kierunkach uznanych za szczególnie istotne z punktu widzenia rozwoju Województwa Lubuskiego” potrwa do 15 listopada br.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim ogłasza rekrutację na studia podyplomowe: Bibliotekoznawstwo z informacją naukową. Nabór potrwa do 05.01.2012 roku.
Uniwersytet Zielonogórski zaprasza do wzięcia udziału w Programie LLP/Erasmus w roku akademickim 2011/12. Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca.
Akademicki Klub Amicus Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie rekrutuje nowych członków. Klub poszukuje wszystkich, którzy chcą bezinteresownie działać na rzecz innych, nieść wsparcie tym którzy go potrzebują.
III Lubuski Kongres Kobiet adresowany jest do pań, które chcą się dowiedzieć jak korzystać z przywilejów płci żeńskiej. Zaproszeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.
Uniwersytet Zielonogórski po raz dziewiąty organizuje Dni Niemieckie. Organizowane są przez Centrum Kultury i Języka Niemieckiego uczelni. Zainauguruje je Koncert Polsko-Niemieckiej Orkiestry Młodzieżowej Szkół Muzycznych Frankfurtu/O i Zielonej Góry oraz Chóru Towarzystwa Śpiewaczego „Cantemus Domino” z Zielonej Góry.
Kosmetyka Zwierząt przyszłościowy zawód w rok! Marzysz o pracy w przyszłościowym zawodzie? Zapisz się na jednoroczną kosmetykę zwierząt do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK!
Zachodnia Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych w Zielonej Górze przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe do 15 października br.
W październiku Centrum Energetyki Odnawialnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie będzie prezentowane w Brukseli podczas Open Days 2011 – Tygodnia Miast i Regionów.
Inauguracja roku akademickiego 2011/2012 na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędzie się 6 października o godz. 10.00 w auli przy ul. Podgórnej.
Ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!
Marzysz o pracy jako technik usług kosmetycznych? Zapisz się do darmowej szkoły kosmetyki w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK!
W Centrum Edukacji Artystycznej-Filharmonia Gorzowska odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmów o Muzyce KAMERaTON. Projekt ma na celu promowanie wartościowej twórczości filmowej.
Uniwersytet Zielonogórski uruchomił dodatkową rekrutację na studia. Nabór potrwa do 29 września br.
Według raportu Instytutu Sokratesa, w Lubuskiem opłaty na kierunkach niestacjonarnych są wyższe niż w innych regionach kraju
Anna Reder, studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu Studencki Nobel. Anna Reder studiuje obecnie dwa kierunki: biologię molekularną oraz inżynierię biomedyczną.
Prezydent Janusz Kubicki wręczył doroczne nagrody kulturalne. Wśród nagrodzonych znaleźli się Andrzej Toczewski, Marzena Więcek i Filharmonia Zielonogórska.
Uniwersytet Zielonogórski zaprasza na Podyplomowe Studium Interakcji Językowej w Zachowaniach Społecznych: Język w Dialogu.
Wydział Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na studia podyplomowe na kierunku "Opiekun dziecięcy".
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wseit_boks.gif
WSSIP_220.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSIiZ - sala dytaktyczna mała
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności