www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Zielona Góra

Juwenalia Zielona Góra

Juwenalia w Zielonej Górze 10 - 15 maja 2009.

10 maja 2009

 - wybory Miss Studentek w Amfiteatrze.

11 maja

15:00 Warsztaty teatralne Teatr Lubuski Koło Naukowe "reAnimacja"
15:00 - 18:00 Zmagania Akademików - turniej siatkówki Hala sportowa Campus A AZS
18:00 Spektakl Teatralny pt. "Włosy Błazna" ZOK- sala Hydrozagadka, ul. Festiwalowa (Amfiteatr) Studencki Teatr "Czego Nigdy"
18:00 - 19:00 Mecz koszykówki: Campus A vs Campus B Hala sportowa Campus A AZS
19:00 Wystawa fotografii: Bachanalia 1980-2008 Klub Jazzowy "U Ojca" AKF Flesz
20:00 Fathers Party - cotygodniowa impreza pod dobrą opieką taty Klub Jazzowy "U Ojca" Klub Jazzowy "U Ojca"
20:15 Msza Święta Bachanaliowa Kościół pod wezwaniem św. Józefa, Zacisze KKS Pais

12 maja

12:00 Parada Bachanaliowa Start: ul. Szafrana, Campus A, przy A0 Organizacje Studenckie 13:00 Oficjalne otwarcie Bachanaliów Scena - deptak przy ratuszu Parlament Studencki
14:00 Bieg o puchar rektora UZ Stadion przy ul. Wyspiańskiego AZS
14:30 Otwarte zawody "Zjazd na byle czym" ul. Szafrana, przy A0 Koło 3p
16:00 Zmagania Akademików - Turniej Piłki Nożnej Stadion przy ul. Wyspiańskiego Rady mieszkańców Akademików, AZS
17:00 Wernisaż Studentów Malarstwa i Grafiki UZ "Mozaika", Animacja przed LT Lubuski Teatr i scena przed teatrem Koło Naukowe "reAnimacja"
18:00 Wielkie Grillowanie z Mediami Studenckimi Trawnik przy DS III Uzetka.pl, Radio Index
18:00 Kabareton Bachanaliowy Aula Uniwersytecka ul. Podgórna Parlament Studencki
18:00 Koncert - Fokusa i Rahima jako Pokahontaz saports: Masło, RPZG Klub Uniwersytecki Kotłownia
19:00 Koncert z cyklu: Majówka z profesorem pt. Muzyczny Koktajl Snooker Club ul. Okulickiego 35 KN mUZa
19:00 Konkurs Poezji Niepoważnej "W świecie mułów nie ma regułów" II edycja Herbaciarnia "W poszukiwaniu straconego czasu" Studenckie Koło Literaturoznawców
20:00 Impreza Różowe lata 70 - muzyka na żywo -Gra zespół Hot-Cafe Klub Studencki "U OJCA" Koło Naukowe mUZa, Koło Naukowe reAnimacja
21:00 Bachanalia pod Palmami - "Boogie 2Nite" Palmiarnia Zielonogórska Palmiarnia Zielonogórska
21:00 Pokaz filmu Trawnik przy akademiku Ziemowit Parlament Studencki
21:30 Przebierane Kicz Party Klub Straszny Dwór Klub Straszny Dwór

13 maja

15:00 - 16:00 Latino Hot Lessons, czyli nauka tańca dla wszystkich Namiot, Campus A AEGEE
16:00 - 18:00 Strefa Ofelia - Przegląd teatrów studenckich Teatr Lubuski Koło Naukowe "reAnimacja"
13:00 Zmagania Akademików Boiska DS. III Rada Akademików
15:00 Student Strong Boiska DS. III AZS
18:00 Koncert zespołów: Lucy One, Sznuroofki, The Positive, Coma Stadion Sportowy UZ, ul. Wyspiańskiego Parlament Studencki
20:00 studencka prywatka "4 Róże dla Lucienne"
21:00 Dirty Dancing - czyli klimaty lat 60 oraz gorące rytmy samby - pokaz Body Language
Klub Jazzowy "U OJCA" KN mUZa, AEGEE
21:00 Disco Polo Party Klub Uniwersytecki Kotłownia
21:00 "Lody na Patyku" czyli muzyka lat ’60 , ‘70 , '80 i '90
Palmiarnia Zielonogórska Palmiarnia Zielonogórska
21:00 Karaoke w dobrym stylu
Pub "Retro" Parlament Studencki
21:30 Klubowe Bachanalia z Kotłownią: Dj Sentez, Dj Mario Hatchet, Dj Drastic G
Namiot, Campus A Parlament Studencki
21:30 Od zmierzchu do świtu
Klub "Straszny Dwór"
10:00 - 17:00 Festiwal Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego, 5. Edycja Kino NEWA Koło Młodych Romanistów

14 maja

11:00 Zawody pływackie "Makaron Cup"
Basen "Novita Korner" AZS
13:00 - 16:00 Czy Student jest winny? Prezentacja historii kultury winiarskiej w okolicach Zielonej Góry
Namiot, Campus A AEGEE
14:00 Turniej darta
Klub Jazzowy "U Ojca"
Redakcja sportowa Radia Index
15:00 Finały tenisa ziemnego
Korty Campus A AZS
16:00 Turniej tenisa stołowego - Indywidualne Mistrzostwa UZ
Sala gimnastyczna - Campus A AZS
18:00 Koncert zespołów: Odkrywcy Nieodkrytych Lądów, Natural Dread Killaz Mesajah, Pono feat. Sokół
Stadion Sportowy UZ, ul. Wyspiańskiego Parlament Studencki
18:00 Wystawa komiksu - zakończenie projektu Galeria PWW, Wrocławska 7 KN Pracownia Wolnego Wyboru
21:00 Impreza body language Klub Lemoniada AEGEE
21:00 Straszna impreza
prowadzi Straszny Dwór Namiot, Campus A Parlament Studencki
21:00 Hawaii Party Klub Jazzowy "U OJCA" A.K.F. FLESZ
21:00 Czwartkowa prywatka u Michała
"4 Róże dla Lucienne"
21:00 Piana Party
Klub Uniwersytecki Kotłownia
21:00 "Clubbing Time!"
Palmiarnia Zielonogórska Palmiarnia Zielonogórska
21:00 "Reggae Party Nie-Na-Żarty"
Klub SLAMS
21:30 Latino show
Namiot, Campus A Lemoniada
22:00 Finał V Ogólnopolskiego Festiwalu Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego, Impreza Taneczna Klub "Straszny Dwór" Parlament Studencki

15 maja

15:00-19:00 "I ty możesz zostać kowbojem" - piknik koński
Raculka AKJ "Zagończyk" AZS
18:00 Koncert zespołów: support disco polo, D-Bomb, Boys
Stadion Sportowy UZ, ul. Wyspiańskiego Parlament Studencki
19:00 Koncert zespołu JAAD "4 Róże dla Lucienne" Parlament Studencki
21:00 Studenckie Wesele
Klub Jazzowy "U OJCA" ESN
21:00 "The Final Shot!" czyli Finałowy strzał!
Palmiarnia Zielonogórska Palmiarnia Zielonogórska
21:00 Kocioł Dance Night
Klub Studencki Kotłownia
21:00 Impreza Taneczna
Klub "Straszny Dwór" Klub "Straszny Dwór"
21:00 Multi Instrumental Disco Dancing & Tribute to PrzystojniStudenci
Namiot, Campus A
21:00 Bachanaliowa scena hardkorowa: 1125 i inni Parking Campus A  Koło Naukowe Socjologów


Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura